Дата: 11.04.2023 09:16

Підведено підсумки обласної науково – краєзнавчої конференції «Роде наш красний, роде наш прекрасний». Даний захід проводився з метою зміцнення ідеї української державності як консолідуючого чинника розвитку суспільства, формування патріотизму в дітей та молоді, виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді. Визнано переможцями та нагороджено грамотами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації, Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді здобувачів освіти Васьковецької гімназії:

- Нечипорук Ірину (номінація «Географічне краєзнавство», робота «Поширення представників родини орхідних», керівник Скорська Р.Р.);

- Ясена Назара (номінація «Історичне краєзнавство», робота «Кирило Ставровецький», керівник Решетнік Н.Ф.);

- Стапая Владислава ( номінація «Фольклор та етнографія», робота «Коровай, коровай, кого любиш – вибирай», керівник Закружецька О.Я.);

- Швець Діану ( виставка композицій «Подарунок солдату – захиснику України», керівник Омельчук О.М.).

Щиро вітаємо та бажаємо нових перемог!