Проведено засідання практичних психологів та соціальних педагогів у Суразькому НВК

Дата: 08.03.2019 09:20

6 березня у Суразькому  НВК відбулося засідання постійно діючого семінару  практичних психологів і соціальних педагогів Шумської ОТГ. Директор НВК Боднійчук М.Б. привітала гостей семінару та розповіла про роботу психологічної служби закладу освіти.

Відкрите заняття з елементами тренінгу для учнів 11 класу  на тему   «Способи подолання стресу в період підготовки та здачі ЗНО» провела практичний психолог та соціальний педагог Аркуліч Людмила Петрівна.

Надзвичайно актуальною темою для старшокласників є вибір професії.  До проведення круглого столу на тему  «Незамінних немає, а неповторні є» , який провели Аркуліч Л.П.  та спеціаліст з профорієнтаційної роботи  Король Л.В., було залучено старшокласників, практичних психологів та соціальних педагогів  закладів освіти Шумської міської ради, практичного психолога ІРЦ, методиста Макаровську В.Г.