Дата: 30.09.2023 09:38

Місце духовної сили і величі, місце душевного спокою - Марійський духовний центр Зарваниця. Напередодні професійного свята, освітяни Шумської громади мали унікальну можливість побувати у цьому прекрасному місці. Місці де відпочиває душа. Адже тут шепіт молитов звучить особливо, кроки карбуються легко, а серце переповнюють відчуття спокою, умиротворення та незримої Божої присутності.

Кожен приніс свої думки, свої молитви, свої прохання до Всевишнього про мир, Перемогу, про здоров'я працівників, школярів, та їхніх родин! Дякуємо Богу за прекрасний сонячний день! Дякуємо ЗСУ за спокійний день! Збройним Силам України за можливість помолитися і духовно відновитися, набратися сили і натхнення на новий навчальний рік.