Дата: 25.04.2023 09:51

У грудні 2022 року учасники освітнього процесу Шумської громади брали участь в проєкті #Flowers4School під назвою «Квітковий рай у кожній школі України» від квіткових виробників Нідерландів та України, який спрямований на озеленення українських шкіл. Сьогодні уже спостерігаємо за результатами праці наших школярів. Це лише початок, бо 12 закладів освіти нашої громади, взявши участь в акції «Непереможна. Квітуча», вже отримали по 50 кущів хризантем для окраси своїх квітників. Ми продовжуємо заквітчувати шкільні домівки. Очікуємо, що восени квіти милуватимуть усіх своєю красою.

Щиро дякуємо організаторам даних проєктів за подаровану красу та чудові емоції. Віримо, що висаджені дитячими руками квіти, в недалекому майбутньому стануть справжнім букетом нашої ПЕРЕМОГИ!