Шумський ЦПР - переможець обласного етапу конкурсу - виставки "Замість ялинки - зимовий букет"

Дата: 19.12.2018 09:54

12-14 грудня 2018 року на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулась виставка-конкурс «Замість ялинки –зимовий букет». Впродовж чверть століття тематична виставка сприяє формування в учнівської молоді екологічної культури та шанобливого ставлення до природних багатств, а також відродженню та збереженню традицій і звичаїв українського народу.

Роботи учасників були представлені у трьох номінаціях:

- Новорічна композиція «Різдвяна казка»;

- Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика;

- «Дідух – різдвяний дух».

За підсумками журі  дипломом ІІІ ступеня у номінації Новорічна композиція «Різдвяна казка» (ялинка) нагороджені вихованці гуртків «Тістопластика», «Народна творчість», «Паперопластика» Шумського центру позашкільної роботи (керівники: Палій Т.А., Бойко В.А., Сас Н.Ю.), робота «Під небом України»

Вітаємо переможців!