Дата: 28.04.2023 10:00

Пишаємося нашими розумниками! Завершився ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.

Гідно представили Тернопільську область учні закладів освіти Шумської громади. Стельмащук Адріана, учениця 10 класу Шумського ліцею, отримала дві нагороди: дипломи ІІ ступеня в олімпіаді з історії (учитель Приймич Л.І.) та географії (учитель Ковальська Л.Л.). Учениця 8 класу Шумбарської гімназії Чумак Карина одержала диплом ІІ ступеня в олімпіаді з історії (учитель Кондратюк Р.У.). Лозовицька Інна, учениця 11 класу Шумського ліцею, виборола диплом ІІІ ступеня в олімпіаді з екології (учитель Калуш Л.Ю.).

Вітаємо переможців! Нехай академічні успіхи додають вам сили духу, наполегливості, надихають на нові звершення. Нехай ваша обдарованість принесе ще багато перемог для розвитку нашої громади!

Дякуємо учителям та батькам, що у такий складний для України час підтримали талановитих дітей і дали їм змогу спробувати свої сили.

Нашими здобутками наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!