Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Методоб'єднання вчителів української мови та літератури

 

 

 

11 січня 2019 року на базі Шумського НВК відбулося методичне об’єднання вчителів української мови та літератури.

         Методист Бойчук Л.А. проаналізувала результативність ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ХIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Ознайомила вчителів з довідкою «Про результати моніторингового дослідження стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з української мови та літератури», наголосила, на що потрібно звернути увагу при викладанні даних предметів.

         Мельниченко О.І., керівник методичного обєднання вчителів-словесників, виступила з темою «Філологічні випробування учнів 5-11 класів: секрети успіху».

         Ткачук Л.М., вчитель української мови та літератури Шумського ліцею, звернула увагу на підготовку учнів до ЗНО, проаналізувала сертифікаційну  роботу  з української мови та літератури зовнішнього незалежного  оцінювання 2019 року.

         Ямпольська В.Р. та Івасюк Л.В., вчителі-словесники Угорського НВК, провели з колегами тренінг «Сучасний вчитель-словесник НУШ».« повернутися до списку новин