Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Новини

Напередодні нового навчального року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Шумської територіальної громади. Захід зібрав освітян закладів загальної середньгої, дошкільної та позашкільної освіти.

З вітальним словом до освітян звернувся голова Шумської міської ради. Вадим Боярський привітав присутніх з Днем незалежності України, початком 2021/2022н.р., зазначивши, що аналіз показників розвитку освітньої галузі за попередній рік свідчить  про позитивну динаміку: «Наше завдання організувати освітній процес в безпечному освітньому середовищі  з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку дітей, їхніх особливих освітніх потреб. Створити якісно  нову і конкурентно здатну систему освіти».

Начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Алла Ніколаєва презентувала аналіз розвитку освітянської галузі Шумської громади у впровадженні Нової української школи, створені безпечного середовища та підвищенні якості знань за підсумками 2020/2021 навчального року, окреслила основні завдання на 2021/2022н.р.

Світлана Демчук , голова об’єднаної територіальної профспілкової організації Шумщини розповіла про основні аспекти освіти 2021/2022н.р., проблеми, виклики та шляхи вирішення.

Про забезпечення якісної освіти інформував головний спеціаліст моніторингу позапланового контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування управління Державної служби якості освіти України у Тернопільській області Леонід Бондар.

З новаціями в організації шкільного харчування ознайомила начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана Ковальчук.

Про роботу закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19), структуру навчального року, особливості складання розкладу уроків, подання статистичної звітності повідомила заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Людмила Попова.

Окрім цього, у програмі заходу переглянуто відеоролики «Освіта Шумщини в період незалежності. 30 років здобутків», «Про підсумки експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти» у Шумській ЗОШ І-ІІІст. №1», майстер – клас від кращих кухарів Бриківського, Биковецького НВК, Шумської ЗОШ І-ІІІст. №1 «Корисно, смачно і безпечно».

Начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Алла Ніколаєва та весь директорський корпус привітали новопризначених керівників закладів освіти Людмилу Калуш, Катерину Липку, Оксану Романюк та Сергія Задерійчука з призначенням на посаду за результатами конкурсу.

Музичне вітання від гурту «Бревіс» Шумської школи мистецтв створило святкову атмосферу і гарний настрій.« повернутися до списку новин