Вітаємо Міньковську Софію, переможця Обласного зльоту юних натуралістів

Дата: 17.04.2018 10:25

12 квітня 2018 р. на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся Обласний зліт юних натуралістів, в якому взяли участь понад 100 учасників – учнів, вихованців і педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Захід проходив у 6 номінаціях: «Учнівські лісництва», «Учнівські виробничі бригади, трудові аграрні об’єднання», «Екологічні експедиції, походи, польові практики», «Квітуча Україна», «Плекаємо сад», «Секрети великоднього хліба».

Шумську ОТГ на обласному етапі конкурсу, у номінації «Учнівські лісництва», представляла учениця 9 класу Стіжоцького НВК Міньковська Софія (кер. Саланда Т.Ф.) та виборола диплом ІІІ ступеня. Вітаємо ученицю із перемогою та бажаємо нових звершень!