ЗВІТУВАННЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 09.06.2017 10:25

23 червня 2017 року відбувся звіт директора Суразького НВК Боднійчук М.Б., за результатами якого роботу керівника визнано задовільною.

20 червня 2017 року директор Тилявського НВК Дроздовська В.М. прозвітувала перед колективом, батьківським комітетом, радою закладу про роботу у 2016-2017 навчальному році.  За рішенням зборів роботу директора визнано задовільною.

20 червня 2017 року відбувся звіт директора Угорського НВК, за підсумками якого роботу Манзюк Т.Д. визнано задовільною та порушено клопотання перед відділом освіти, молоді та спорту про матеріальне заохочення.

16 червня 2017 у Жолобківському НВК відбувся звіт директора навчального закладу. На зборах були присутні педагогічні працівники, члени батьківського комітету, представник відділу освіти Л.А. Бойчук, в.о. старости села Н.В. Затворнюк.  Марія Юріївна Дмитрук прозвітувала про свою діяльність та діяльність навчального закладу у 2016-2017 н. р. і наголосила, що лише в атмосфері доброзичливої співпраці можна досягти успіхів та високої результативності. Роботу директора визнали задовільною.

16 червня 2017 року проведено звіт директора Боложівської ЗОШ І-ІІст. Беднарської Н.В. Роботу керівника школи за 2016 - 2017 н.р. визнано задовільною. Відзначено особистий внесок Наталії Володимирівни у високу результативність в роботі з обдарованими дітьми.

12 червня 2017 року відбувся звіт директора Шумського ліцею Калуш Л.Ю.  У своєму виступі Людмила Юріївна проаналізувала роботу  щодо:

- підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у ліцеї,

- зміцнення та модернізації матеріально–технічної бази закладу,

- залучення додаткових джерел фінансування  та їх використання,

- залучення батьківської громадськості до життя ліцею,

- співпраці з громадськими організаціями.

Присутні на загальних зборах одноголосно прийняли рішення визнати роботу директора ліцею Калуш Л.Ю. задовільною.

10 червня 2017 року відбувся звіт директора Літовищенського НВК Морозова В.О. У своєму виступі Володимир Олексійович проаналізував роботу закладу у 2017 році, вказавши на власну діяльність, здобутки і недоліки. Згідно  із програмою розвитку  закладу, керівник навчально-виховного комплксу визначив основні завдання  на наступний рік.

Присутні на загальних зборах одноголосно прийняли рішення визнати роботу директора закладу Морозова В.О. задовільною.

09 червня 2017 року у актовій залі Шумського НВК на загальношкільній конференції звітував Добровольський О.М., роботу якого визнано задовільною та такою, що підлягає моральному та матеріальному заохоченню.

08 червня 2017 року у Великоіловицькому НВК  директор закладу Божук М. М., звітувала  перед педагогічним колективом, батьківським комітетом та радою навчального закладу про виконану роботу за рік.

До порядку денного включено 3 питання:

1. Звітування керівника НВК про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі, ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально–технічної бази , залучення додаткових джерел фінансування  та їх використання, ужиті заходи  щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості, співпрацю з громадськими організаціями.

2. Виступи членів педагогічного колективу, батьківської громадськості про діяльність директора НВК щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у  закладі.

3. Оцінювання діяльності керівника шляхом таємного голосування членами педагогічного колективу, батьківського комітету, ради навчального закладу за результатами звіту.

Відповідно до рішення, прийнятого на спільному засіданні, визначено два критерії оцінювання діяльності директора НВК "задовільно" і "незадовільно". Враховуючи якісне виконання посадових обовязків Божук М.М., сумлінну та баготорічну працю, персональний внесок  у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу, вжиття заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладу роботу Божук М.М. визнано "задовільною" та порушено клопотання перед відділом освіти, молоді та спорту Шумської міської ради про її матеріальне заохочення.

07.06.2017 року у Рохманівській загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів – філії Шумської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 відбувся звіт завідувача філії Табачук Лариси Сафатівни перед педагогічним колективом і громадськістю.

За результатами звіту керівника збори оцінили роботу Табачук Л.С.«зразковою» - 10 чоловік, «доброю» -                            15 чоловік, «утримався» - 1 чоловік.

Зборами прийнято рішення про клопотання перед  відділом освіти, молоді та спорту Шумської міської ради щодо морального та матеріального заохочення Табачук Лариси Сафатівни.

07 червня 2017 року у приміщенні Потуторівською відбувся звіт завідуючої закладом Легусь І.В., роботу якої визнано задовільною.