Ліцеїсти - переможці творчого конкурсу "Слово про Україну"

Дата: 28.02.2019 10:39

27 лютого у м. Києві на базі Юридичного факультету Національного авіаційного університету відбувся Всеукраїнський творчий конкурс «Слово про Україну», у якому брали участь 178 учасників. Мета Конкурсу - формування національної свідомості та відповідальності за долю України; виховання любові до рідної землі, її історії; культивування бережливого ставлення до національного багатства країни, мови, історії та традицій.

Гідно представили Шумську громаду учні Шумського ліцею: Панасюк Катерина та Сірук Дмитро зайняли ІІ місце у конкурсі (керівник - учитель української мови та літератури

Ткачук Л.М.).

Щирі вітання  переможцям та їхньому наставнику Ткачук Лілії Миколаївні! Бажаємо юним талантам  подальших успіхів і здобутків!