Семінар вчителів зарубіжної літератури

Дата: 06.03.2018 10:43

Даруй себе дітям! Будь терплячим і

будь готовим до зустрічі з ними в

дитинстві.

Ш. Амонашвілі

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради на базі Шумського НВК 05 березня 2018 року було проведено семінар для вчителів зарубіжної літератури «Від філософії легкокрилості до філософії серця». У роботі семінару взяли участь Боруцька Л.С., завідувач лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, Богосвятська Анна-Марія, кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, член – кореспондент Ноосферної академії наук та освіти, Лицар Гуманної педагогіки, Чоловська О.С., вчитель – методист зарубіжної літератури Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Ходюк О.С., вчитель – методист зарубіжної літератури Шумського НВК.

Лідія Степанівна Боруцька  у своєму виступі акцентувала увагу на уроках – майстернях у шкільному курсі зарубіжної літератури.

Цікаві майстер – клас «Ми – крила» та урок – літературну дегустацію «Урок мовою серця» подарувала колегам – вчителям Чоловська Ольга Сильвестрівна.

Майстер – клас  «Учитель Нової української школи – яким він повинен бути?» провела Анна – Марія Іванівна Богосвятська. Вона поділилася рецептами уроків - див, уроків – подарунків, уроків, які залишають помітний слід у дитячих серцях.

Олена Станіславівна Ходюк ознайомила присутніх із роботою літературної студії «Блакитна троянда». Учні презентували свої проекти на тему «Есе. Діалог книг».