Дата: 02.06.2023 10:44

СТАРТУВАВ МІСЬКИЙ ЕТАП ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Щороку в травні проходить всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Її проведення має на меті виховання у молоді глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка школярів до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини шляхом залучення до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи.

Учні загальноосвітніх закладів Шумської громади також приєдналися до всеукраїнських змагань. Всі учасники разом із наставниками та тренерами пройшли урочистою ходою , відбулося відкриття. Вітав конкурсантів із початком військово-патріотичної гри міський голова Вадим Боярський.

Після відкриття гри команди почали змагатися

Учасники демонструють свої уміння, ерудицію, витримку, витривалість, цілеспрямованість, сміливість, патріотизм, волю та віру у перемогу. Бо ми - незламні, непереможні, вічні, як саме життя.