Методоб'єднання вчителів інформатики Шумщини

Дата: 20.02.2018 10:45

На  базі  Шумської   ЗОШ  І - ІІІ  ст. №1  16  лютого  відбулось  методичне  об'єднання  вчителів  інформатики. На  засіданні  було  розглянуто  питання  нормативно-правового   забезпечення  при  вивченні  інформатики, проведений  аналіз  ІІ  етапу  Всеукраїнських  учнівських  олімпіад  з  інформатики  та  інформаційних  технологій. Мельник  Михайло  Васильович, вчитель  інформатики  Шумської  ЗОШ  І - ІІІ  ст.№1, поділився  досвідом  використання  он-лайн  платформи  при  вивченні  інформатики  у  5 - 6  класах. Методистом відділу  освіти, молоді  та  спорту  Шумської  міської  ради  Касянчук  М.Я.  був  проведений  тренінг  "Особливості  застосування  мобільних  технологій  на  уроках  інформатики".