Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ШУМСЬКОЇ ОТГ

 

10 грудня 2019 року на базі Биковецького НВК відбувся семінар керівників закладів освіти «Побудова внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти у закладі загальної середньої освіти».

         Розпочався семінар із спостереження за уроками. Вчителі закладу на проведених уроках продемонстрували навички володіння сучасними інноваційними технологіями: урок української мови у 2 класі на тему «Велика буква в іменах та прізвищах людей» провела Пархом’юк Л.П., урок читання у 4 класі на тему «В.Сухомлинський «Не забувай про джерело»»- Антонюк Л.Я., урок географії у 6 класі на тему «Форми рельєфу земної поверхні. Рівнини» – Безух О.Я.

         Наступний етап роботи семінару – засідання круглого столу. Директор Биковецького НВК Андрощук Л.С. підготувала презентацію «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗЗСО», поділилася з колегами своїми напрацюваннями, зокрема Положенням про внутрішню систему забезпечення освітньої діяльності та якості освіти, Стратегією діяльності та розвитку закладу. У своєму виступі звернулася до Абетки для директора. Андрощук Л.С. зробила акцент на чотирьох напрямках внутрішньої системи забезпечення якості освіти:

1. Освітнє середовище.

2. Система оцінювання освітньої діяльності учнів.

3. Система педагогічної діяльності.

4. Система управлінської діяльності.

         Учасники семінару обговорили основні напрямки проведення інституційного аудиту у сфері внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти. Методист Бойчук Л.А. привернула увагу керівників до нормативних документів, які стосуються  забезпечення якості освіти.

         Завершився семінар презентацією роботи «Молодої Просвіти». Учні закладу показали уривок з п’єси О.Коломійця «Фараони». До гостей завітав Миколай, який кожному приніс гарні побажання та подарунки.

 « повернутися до списку новин