Як працюють заклади освіти Шумщини?

Дата: 24.09.2021 11:10

З 23 вересня Україна перейшла у «жовту» зону епідемічної небезпеки. У зв'язку з цим у закладах освіти запроваджені карантинні обмеження, зокрема:

- офлайн-навчання дозволяється за умови, якщо не менш ніж 80% колективу матимуть один із необхідних документів, що засвідчує щеплення чи одужання;

- дитячі садочки, початкова школа  залишаються працювати у звичному режимі з дотриманням протиепідемічних норм;

- якщо в закладі освіти менш ніж 80% працівників, які мають один із необхідних документів, освітній процес має продовжуватися з використанням технологій дистанційного навчання».

Нас сьогодні у Шумській громаді учні 5-9 класів Шумбарського НВК навчаються дистанційно, решта закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти працюють у звичному режимі.

Рішення щодо вакцинації для кожної людини є непростим. Ми щиро вядчні освітяням за свідому позицію захистити  не тільки себе а й дітей і колег, адже немає іншої альтернативи окрім вакцинації – це єдиний спосіб убезпечитись від COVID-19.