Свято для творчих та обдарованих дітей

Дата: 11.02.2018 11:15

Вже давно хорошою традицією стало відзначати нагородами учнів-переможців предметних олімпіад та різноманітних творчих конкурсів. Цього року, а саме 9 лютого, для школярів  в актовому залі школи мистецтв відділом освіти молоді та спорту, Шумським центром позашкільної роботи Шумської ОТГ було проведено святкову програму «Успіх-2018».

Нагородження талановитих учнів поєднувалось із теплою розмовою-інтерв’ю ведучої Наталії Фаюри біля «каміна» з успішними людьми. В гості до школярів завітали міський голова Володимир Плетюк, депутат обласної ради Богдан Яциковський, заслужений вчитель України  Людмила Калуш , фермер  Ростислав  Янюк, головний редактор газети «Новини Шумщини» Алла Омельчук. Вони поділились своїми секретами успіху і дали поради підліткам, як досягати поставленої мети.

Усім сподобався натхненний виступ  Щурик Христини, учениці Шумського НВК, переможця обласних олімпіад відразу з кількох дисциплін. Депутат Богдан Яциковський   пообіцяв посприяти в організації поїздки  для призерів обласних предметних олімпіад Шумської громади в  м. Київ  з екскурсією у Верховну Раду України.

Концертні номери святкової програми були справжнім чудовим подарунком всім присутнім. Спів хору  школи мистецтв під керівництвом Олесі Бортник як завжди вражав своєю майстерністю. Танцівники зразкового хореографічного ансамблю «Тополина» центру позашкільної роботи порадували публіку професійним артистизмом та акробатичними елементами. Дует Валерії Листопадської та Соломії Пивовар (кер. Руслана Гібула) зачарував присутніх ніжною піснею «Колискова», яка була  присвячена  батькам. Пробудила прекрасні емоції своєю віртуозною грою на роялі викладач школи мистецтв Мар’яна Любарєва.

Свято вдалося і, сподіваємось, стало хорошою мотивацією для нових перемог.

Щиро вдячні автору ідеї та ведучій Фаюрі  Наталії  та фотографу Смоляку Віктору.