Вітаємо призера ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 13.12.2021 11:16

11 грудня 2021 року відбувся обласний етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, мета якого - сприяти утвердженню статусу української мови як державної, підносити її престиж, виховувати у молодого покоління українців повагу до мови свого народу. У даному конкурсі брали участь учні закладів освіти Шумської міської ради. Вітаємо Вероніку Сірук, ученицю 4 класу Васьковецької ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок, яка здобула ІІІ місце у другому етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, та її керівника Олену Вадимівну Целінську. Бажаємо успіхів і подальших перемог!