Шановні , учні, випускники, вчителі, батьки!

Дата: 24.05.2019 11:31

Шановні , учні, випускники, вчителі, батьки!

Сердечно вітаємо вас зі святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в   освоєнні знань.

Для більшості школярів останній шкільний дзвоник – це змога відпочити, загартувати себе, набратися сил. А для випускників – це початок дороги у нове, доросле, самостійне життя.

Нехай  мелодія останнього дзвоника залишиться у вашій душі незабутнім переспівом, солодким спогадом про безтурботне, щасливе дитинство, а обраний вами шлях у доросле життя буде сповнений тільки здійсненними мріями і сподіваннями, добрими вчинками та яскравими подіями.

Протягом усіх років навчання поруч з вами були ваші батьки і вчителі, ділили переживання і раділи вашим успіхам. Сердечне їм спасибі за мудрість, розуміння і чуйність.

Не маємо сумніву, що ваша молода енергія, сміливість, професіоналізм допоможуть вам упоратися з будь-якими завданнями.

Бажаємо гарного літнього відпочинку, чудового настрою, найкращих сонячних днів!

З повагою колектив відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради