Підведено підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя в безпеці 2019»

Дата: 07.06.2019 11:33

Згідно наказу управління освіти Тернопільської обласної державної адміністрації №152-од від 03.06.2019 переможцями стали:

• Кошинський Сергій, 9 років, Андрушівський НВК – 1 місце у номінації плакат «Бережіть природу наш спільний дім».
  • Нагиналюк Олена, 11 років, Обицький НВК – 2 місце у номінації вірш «Безпека нашого життя».
  • Данильчук Вікторія, 10 років, Обицький НВК – 2 місце у номінації кросворд «Коли ти один вдома».
  • Чорнобай Артем, 13 років, Угорський НВК – 2 місце у номінації компютерна презентація «В наших руках – майбутнє планети».
  • Шевчук Маряна, 9 років, Шумський ЦПР – 2 місце у номінації рукоділля «Будьте обережні на воді».
  • Блажеюк Віталій, 11 років, Шумський ЦПР - 2 місце у номінації рукоділля «Сірник руйнівник».
  • Дмитрук Андрій, 8 років, Угорський НВК – 3 місце у номінації рукоділля «Рятівники спішать на допомогу».