Дата: 23.02.2023 11:38

Підведено підсумки обласного етапу Національного конкурсу малюнків „Кольори нашої Перемоги».

Автори у роботах реалізували власні думки і світобачення, проявили свою творчість, креативність та оригінальність. Вони зобразили Україну, про яку вони мріють і в якій хотіли б жити.

Визнано переможцями обласного етапу Національного конкурсу малюнків „Кольори нашої Перемогиˮ та нагороджено грамотами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації, Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді:

у віковій групі 12 – 16 років

- Кушнірука Дениса, учня 7 класу Андрушівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Шумської міської ради, за роботу „Багата і вільна моя Українаˮ;

у віковій групі 7 – 11 років

- Кравчука Дмитра, учня 3 класу Андрушівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Шумської міської ради, за роботу „Незламна країна – моя Українаˮ.

Вітаємо юних художників! Нових перемог та перемоги нашій Україні!