Дата: 30.08.2022 16:00

Начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради Алла Ніколаєва провела сьогодні, 30 серпня 2022 року, нараду керівників закладів освіти Шумської міської територіальної громади.

В її проведенні взяв участь міський голова Вадим Боярський, який подякував присутнім та підпорядкованим колективам за їхню роботу у нелегкий час, відданість своїй справі.

Учасники наради обговорили питання щодо готовності закладів освіти до нового навчального року:

Навчання планується в очній формі і дистанційній. Можливий також варіант змішаної.

18 закладів освіти готові до очного навчання, 9 – до дистанційного. Комісії обстежили 100 % укриттів в навчальних закладах, з яких 67% - рекомендовані до використання. Голова об'єднаної профспілкової організації працівників освіти Шумщини Світлана Демчук звернула увагу на дотримання законодавства з питань захисту прав працівників

в галузі освіти в період воєнного стану та повідомила про те, що профспілкова організація фінансово підтримує сім'ї працівників, близькі родичі яких знаходяться сьогодні на бойових позиціях.

Щодо особливостей організації освітнього процесу у воєнний час, про очне, дистанційне та змішане навчання доповідала заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради Людмила Попова.

Директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Людмила Бойчук розкрила ключові виклики НУШ – від теорії до практики та перехід до нового Державного стандарту базової середньої освіти 5-го класу Нової української школи, головні напрямки організації національно-патріотичного виховання для формування патріота України.

Щодо організації харчування та підвезення учасників освітнього процесу в доступному і безпечному освітньому середовищі в умовах сьогодення доповідала начальник відділу освіти, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради Світлана Ковальчук.

Про психологічну підтримку учасників освітнього процесу, організацію освіти для дітей з обмеженими можливостями розповіла директор Шумського інклюзивно-ресурсного центру Олена Громяк.

На завершення наради начальник управління Алла Ніколаєва побажала всім сили і віри йти впевнено до перемоги на освітянському фронті, не боятись викликів воєнного часу, дарувати дітям світло любові та надії на щасливе майбутнє.