25 вересня – День позашкілля

Дата: 25.09.2020 11:48

Шановні педагоги!

Позашкільна освіта – невід’ємний складник освіти, що охоплює мільйони українських дітей, які розвивають свої здібності, таланти й готуються до майбутньої професії завдяки тисячам самовідданим педагогам закладів позашкільної освіти.

Усіх колег вітаємо з професійним святом та висловлюємо щиру подяку за свій вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання.

Саме у позашкільному закладі вихованці розвивають здібності і таланти, формують патріотичні почуття, готуються до життя в сучасних умовах .

Нехай  Ваше життя, дорогі педагоги, буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть Вам вирішувати найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом.

Миру, здоров'я, благополуччя, творчих ідей у Вашій благородній справі!