День Пам’яті та Примирення у Бриківському НВК

Дата: 18.05.2017 11:58

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя,  світова спільнота відзначає День Пам’яті та Примирення і 73 річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

8 травня учні та вчителі Бриківського НВК, наші односельчани взяли участь у панахиді за загиблими воїнами, разом помолились за мир та спокій в Україні, а також невеличким концертом вшанували загиблих воїнів Другої світової війни,  подякували нашим захисникам-односельчанам за оборону нашої землі від ворога у сьогоднішні дні.

Адже, як прозвучало на святі із уст дітей:

Ми хочемо без воїн жити.

Хай буде мир на всій землі!

Мир, щоб навчатись! Мир, щоб сміятись!

Мир, щоб трудитись!

Мир , щоб співати!

Мир, щоб любити! Мир, щоб у щасті рости!