Дата: 11.05.2023 11:58

Щороку Регіональний офіс водних ресурсів у Тернопільській області в рамках відзначення Всесвітнього дня води проводить обласний конкурс малюнків, фото, флешмобів серед дітей та молоді аби вкотре нагадати про важливість найціннішого природного ресурсу – Води. За підсумками журі конкурсу «Вода – це життя» грамотами та подарунками регіонального офісу водних ресурсів Тернопільській області нагороджено здобувачів освіти нашої громади:

- за І місце Івана Збаражського, учня Шумського ліцею, у номінації «Фотографія»;

- за ІІ місце Віталіну Прокопчук, ученицю Васьковецької гімназії, у номінації «Фотографія»;

- за ІІ місце Олександру Радчук, ученицю Шумського ліцею, у номінації «Флешмоб»;

- за ІІІ місце Наталію Нечипорук, ученицю Анрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів, у номінації «Фотографія».

Вітаємо! Збережемо водні ресурси для майбутніх поколінь!