Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

РОЗБУДОВА СТІЙКОЇ СИСТЕМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я

Сьогодні керівники закладів освіти, працівники управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради взяли участь в онлайн - зустрічі щодо залучення освітнього кластеру до промоції вакцинації задля захисту населення від інфекційних хвороб.

Фахівці Департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА,  а також представники проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я в Україні», обговорили деталі подальшої співпраці.

Мета проєкту полягає у зміцненні спроможності Уряду України, запобігати, виявляти та реагувати на загрози громадському здоров’ю, а також забезпечувати виконання десяти важливих функцій громадського здоров’я у кризовий період.

У ході реалізації п’ятирічного проекту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» USAID співпрацюватиме з Міністерством охорони здоров’я та обласними державними адміністраціями в Одеській, Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Тернопільській, Чернігівській та Чернівецькій областях, з метою підтримки реформ у сфері громадського здоров’я в Україні. Участь у даному проекті від Тернопільської області беруть Заліщицька та Шумська територіальні громади.

 « повернутися до списку новин