Новий навчальний рік стартував у закладах освіти Шумської громади

Дата: 01.09.2020 12:07

2020-2021 навчальний рік розпочався у закладах освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради, як і в усіх школах України, по-особливому. Цьогоріч перший дзвінок пролунав в умовах карантинних обмежень. На шкільних подвірях не було гучних лінійок, урочистості відбулися відповідно до санітарних вимог. За парти сіли 2493 учні закладів освіти Шумської громади. З них – 230 першокласників, 118 – одинадцятикласників.

З 1 вересня у закладах освіти учні та працівники повинні дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, використовувати засоби індивідуального захисту та уникати масових скупчень.  Педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно.

До початку навчального року відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради забезпечив заклади освіти дезінфікуючими та миючими засобами. Директори закладів  обладнали у своїх   школах місця для обробки рук та збору використаних масок і рукавичок, а також розробили правила руху учнів в закладі освіти.