Дата: 12.06.2023 12:16

Заклади освіти Шумської громади взяли участь у регіональному моніторинговому дослідженні щодо якості організації безпечного освітнього простору в умовах воєнного стану, яке проводилося моніторинговою групою в складі працівників управління державної служби якості освіти в Тернопільській області та Кременецького районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області з метою вивчення стану функціонування безпечного освітнього середовища та організації освітнього процесу у формі, що є найбільш безпечною для його учасників у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Очікувані результати моніторингового дослідження дозволять виявити та відстежити тенденції щодо гарантування безпекових умов в освітньому процесі, визначити чинники, що впливають на організацію безпечного освітнього процесу, виявити проблемні питання, що потребують першочергового вирішення при підготовці закладів освіти до нового 2023/2024 навчального року в умовах воєнного стану.