Проведено конкурс на посаду вчителя-дефектолога інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 06.09.2019 12:17

06 вересня 2019 року конкурсна комісія, у складі:

- голови конкурсної комісії: Дмитрук Л.В.. - начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради;

- секретаря конкурсної комісії: Громяк О.С. – директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради;

- членів конкурсної комісії:

Павленко Л.П. - секретаря Шумської міської ради

Антонюк С.В. - начальник відділу правового забезпечення, зв’язків з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Шумської міської ради;

Макаровська В.Г. - методиста методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради
провела конкурс на посаду вчителя-дефектолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради.

Протягом періоду подачі документів (з 23.08.2019 р. по 03.09.2019 р.) подано одну заяву з пакетом документів до участі в конкурсі від Хом’юк Тетяни Всеволодівни, жительки м.Шумськ. На основі розгляду докуменів кандидата конкурсна комісія прийняла рішення допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади вчителя-дефектолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради Хомюк Т.В.(протокол №1).

Конкурс проводився на основі Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради, затвердженого рішенням сесії Шумської міської ради від 16.07.2018 року №1995 і передбачав складання кваліфікаційного іспиту та проходження співбесіди для оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенцій, особистих якостей вимогам до кандидата.

За результатами, на посаду вчителя-дефектолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради рекомендовано Хом’юк Тетяну Всеволодівну, яка має досвід практичної роботи за фахом та відповідний кваліфікаційний рівень та успішно пройша конкурсне випробування.