Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Шумської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Шумської міської ради.

Дата: 06.08.2019 12:20

Відповідно до статті 21-3 Закону України «Про культуру», статті 24 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», рішення сесії Шумської міської ради від 27 червня 2019 року № 2803 «Про функціонування Шумської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Шумської міської ради»:  06 серпня 2019 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Шумської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Шумської міської ради.

Вимоги до кандидатів і оголошення  про проведення конкурсу було опубліковано в газеті «Новини Шумщини» від 05 липня 2019 року  та на офіційному веб-сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради.

Протягом періоду подачі документів для участі в конкурсі подано одну заяву з пакетом документів від Богомол Інни Іовівни, жительки  м. Шумськ, Тернопільської обл.

На основі розгляду документів кандидата конкурсна комісія у складі:

-голови конкурсної комісії: Дмитрук Л.В.– начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради;

-секретаря конкурсної комісії: Шпалярчук А.А. – юрисконсульта групи централізованого господарського обслуговування відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради;

- членів конкурсної комісії:  Солтис Л.І.–заступника начальника   відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради;  Павленко Л.В. – секретаря Шумської міської ради;  Гури Г.П. – директора Новоставської ЗОШ І ст.;  Хіти С.П. – завідувача комунального закладу «Клуб села Обич»;  Посунся Л.М.  –  директора КЗ «Суразький  будинок культури»    прийняла рішення визнати Богомол І.І. такою, що успішно пройшла конкурсне випробування та рекомендувати начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради призначити Боломол І.І. на посаду    директора Шумської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Шумської міської ради.