Дата: 15.06.2023 12:21

Шумський ліцей Шумської міської ради став переможцем проєкту «СМІЛИВІСТЬ В ДОЛОНЯХ - посилення захисту внутрішньо переміщених дітей», що реалізує Західноукраїнський Консорціум Захисту Дітей, до складу якого входять Фонд Terre des hommes в Україні, Благодійний фонд «Посмішка ЮА» та Благодійний Фонд "Жовто-Блакитні Крила/Yellow-Blue Wings" , за підтримки гуманітарного фонду для України. 13-14 червня практичний психолог Олена Щур та вчитель Анна Гура пройшли навчання для фасилітаторів мобільних команд. Впродовж двох днів учасники ознайомилися з методологією Tdh «Рух, ігри, спорт та креативність. Діяльність просторів дружніх до дитини". Реалізація проєкту на базі Шумського ліцею невдовзі розпочинається із залученням різних вікових та соціальних категорій.