A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Стартує Всеукраїнський конкурс студентських робіт 2018!

Дата: 24.09.2018 12:22
Кількість переглядів: 17

Студентам всіх ВНЗ України будь-якого напрямку професійної підготовки надається чудова можливість прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018!

Для участі потрібно написати змістовну статтю на тему: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”, відповідну всім вимогам наукового стилю.
 Призовий фонд складає 27 000 грн, що буде розподілений між трьома переможцями. Науковий керівник не обов'язковий, проте у випадку перемоги статті - керівник  також отримає нагороду. Приємний бонус отримає і Вищий навчальний заклад, в якому ви навчаєтесь. Стаття-наукове дослідження може охоплювати економічну, управлінську та інші перспективні сфери, що відіграють важливу роль у розвитку країни і буде перевірена передовими спеціалістами та фахівцями в цих областях.

Головною метою конкурсу є пошук та грошова відзнака талановитої української молоді. Можливо, це саме ви? Кампанія по прийому робіт триватиме до 10 грудня включно, тому всіх бажаючих закликаємо поквапитися! Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційній сторінці конкурсу. Бажаємо успіху!

Організовує подію український хостинг-провайдер HyperHost.UA

-- 
 Ріната - менеджер прес-центру конкурсу
 Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських робіт 
 grant@hyperhost.ua 
 ‎+38(063)5356113 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень