Дата: 23.01.2023 12:33

Заклади освіти Шумської громади взяли участь у фотовиставці до Дня Соборності України «Україна – це ми». Захід проводився з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, активізації національно – патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації вивчення історії, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України. Дякуємо колективам Тетильківської гімназії, Васьковецької гімназії, Кордишівської гімназії, Шумського ліцею, Вілійського ЗЗСО, Бриківської гімназії, Людвищенської гімназії, Андрушівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів, Жолобківської гімназії, Суразького ЗЗСО І – ІІІ ступенів, Обицької гімназії, Шумського ОЗЗСО за організацію та проведення Фотовиставки. Матеріали, які відповідають вимогам проведення даного заходу, надіслані на обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми». Чекаємо перемог!