A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Інструктивно-методична нарада з питань реєстрації на ЗНО-2020

Дата: 30.01.2020 12:40
Кількість переглядів: 15

 

          30 січня 2020 року у відділі культури, молоді та спорту відбулася інструктивно-методична нарада  щодо реєстрації  на зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної середньої загальної освіти.

        У заході брали участь керівники закладів загальної середньої освіти та   відповідальні особи за реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання.

       Заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Попова ознайомила учасників наради з нормативно-правовим забезпеченням зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації 2020 року, наголосивши на важливості інформаційно-роз’яснювальної роботи в закладах освіти, серед батьківської громадськості з питань організації та проведення ЗНО. Зосередила увагу присутніх на ролі закладів освіти у реєстрації випускників ЗЗСО: формуванні списку осіб та комплектів документів, надсилання їх до ІФРЦОЯО. Детально проаналізувала умови реєстрації осіб з особливими потребами та осіб, у яких відсутні паспортні документи. Надала роз’яснення щодо участі у ЗНО випускників, які навчаються за кордоном.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень