A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади завідувача комунального закладу «Клуб села Кордишів»

Дата: 04.01.2019 12:41
Кількість переглядів: 12

         Відповідно до Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» та на підставі наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради від 30.11.2018 р.   №397-од  відбувся конкурс на заміщення вакантної посади завідувача комунального закладу «Клуб села Кордишів». 

          Вимоги до кандидатів і оголошення  про проведення конкурсу було опубліковано в газеті «Новини Шумщини» від 30 листопада 2018 року №48(7693)  та на офіційному веб-сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради.

          Протягом періоду подачі документів (з 30.11 по 29.12.2018 р.) для участі в конкурсі подано одну заяву з пакетом документів від Панасюка Івана Анатолійовича, жителя  с.Кордишів, Шумського р-ну, Тернопільської обл.

          На основі розгляду документів кандидата конкурсна комісія у складі: 

 -голови конкурсної комісії: Дмитрук Л.В.– начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради; 

 -секретаря конкурсної комісії: Шпалярчук А.А. – юрисконсульта групи централізованого господарського обслуговування відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради; 

- членів конкурсної комісії: Солтис Л.І. – заступника начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради; Павленко Л.В.секретаря Шумської міської ради (за згодою); Бабій В.Г. – спеціаліста Шумської міської ради (за згодою); Кулієвої І.М. – директора Кордишівського НВК; Стельмащук С.І.  – голови  ГО  «Кордишівське перевесло» (за згодою); Хіти С.П. – завідувача комунального закладу «Клуб села Обич»; Посунся Л.М.  –  директора КЗ «Суразький  будинок культури»    

прийняла рішення допустити  Панасюка І.А. до участі в 2-ому турі добору кандидатів на посаду завідувача комунального закладу «Клуб села Кордишів» - співбесіди у формі презентації проектів програм розвитку комунального закладу «Клуб села Кордишів».

        04 січня 2019 року кандидат  на посаду завідувача комунального закладу «Клуб села Кордишів»  Панасюк Іван Анатолійович презентував проект програми розвитку комунального закладу «Клуб села Кордишів».

        За результатами співбесіди конкурсна комісія прийняла рішення визнати Панасюка І.А. таким, що успішно пройшов конкурсне випробування та рекомендувати начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради (Дмитрук Л.В.) призначити Панасюка І.А. на посаду завідувача комунального закладу «Клуб села Кордишів» шляхом укладення контракту терміном на п’ять років. 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень