Засідання атестаційної комісії в режимі онлайн

Дата: 09.04.2020 12:43

9 квітня 2020 року відбулося засідання атестаційної комісії у відділі освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України своїм наказом від 26.03.2020 № 458 внесено зміни до наказу від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19» члени атестаційної комісії працювали з керівниками закладів освіти в режимі онлайн, дотримано масковий режим та дистанцію між присутніми.

В ході засідання проведено чергову і позачергову атестацію 68 педагогів, зокрема:

1) присвоєно кваліфікаційні категорії «спеціаліст вищої категорії» -                          11 освітянам, «спеціаліст І категорії» - 1, «спеціаліст ІІ категорії» - 1;

2) атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 40 педагогів;

3) присвоєно педагогічне звання «учитель – методист» - 2 працівникам,  «старший вчитель» - 4, «старший вихователь»  -1;

4) атестовано на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель – методист» - 2,  «старший учитель» - 13, «старший вихователь»  -1;

5)  атестовано на відповідність займаній посаді 11 керівників (заступників керівників) закладів освіти.