Проведено зустріч з колективом Потуторівської ЗОШ Іст. і громадськістю села щодо щодо закриття початкової школи

Дата: 11.08.2021 12:45

В рамках громадського обговорення щодо закриття Потуторівської ЗОШ  Іст. 11 серпня 2021 року відбулася зустріч з колективом даного закладу та громадськістю села.  В ході спілкування начальник відділу освіти, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради Світлана Ковальчук інформувала присутніх про основні нормативні документи з питань освіти, ознайомила із  причинами оптимізації мережі закладів освіти та шляхами розв'язання проблем функціонування малокомплектних закладів освіти. Директор Биковецького НВК Лариса Андрощук розповіла про організацію освітнього процесу у навчально-виховному комплексі та створення безпечних умов для здобувачів освіти.

Жителі села Потуторів піднімали питання підвезення школярів, режиму роботи закладів освіти, у яких будуть навчатися діти. На усі запитання надано обгрунтовані відповіді.