Завершилася третя сесія курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів

Дата: 11.11.2019 12:56

10 листопада 2019 року  завершилося  навчання вчителів початкових класів, які у 2021-2022 навчальному році будуть навчати учнів 1-х класів відповідно до Концепції «Нова українська школа» та Державного стандарту початкової освіти. Надзвичайно цікавими і змістовними були заняття, які проводили тренери: Флінта Н.В., Шуневич Л.Д., Остапчук Г.Д. На заняттях-тренінгах учителі працювали за такими модулями:

1. Гра по-новому. Навчання по-іншому з LEGO.

2. Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів.

3. Педагогіка партнерства.

4. Основи інклюзивної освіти.

5. Конструктор навчальної програми.

На завершальному етапі тренінгу групи презентували свої роботи.

За підсумками  навчання всі педагоги отримають сертифікати, які підтверджують, що вчителі початкових класів пройшли курс підготовки з упровадження  нового змісту початкової  освіти. Це дає їм право викладати  в перших класах   Нової української школи.