Методоб'єднання вчителів історії

Дата: 06.02.2018 12:59

06 лютого 2018 року на  базі Шумської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбулося методоб’єднання вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін «Підвищення професійної компетентності вчителів історії та правознавства – ефективний засіб удосконалення навчально-виховного процесу».

Бойчук Л.А., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради, зробила підсумки участі учнів Шумської громади у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та правознавства.

Божук Н.М. – вчитель історії   В.Іловицького НВК у своєму виступі акцентувала увагу на реалізації наскрізних ліній через форми краєзнавчої роботи.

Кондратюк Р.У., вчитель історії Шумбарського НВК, та Ковальчук Л.Г., вчитель історії Биковецького НВК, ділилися досвідом роботи з проблеми «Гра як засіб пізнавальної активності учнів на уроках історії».

Приймич Л.І , вчитель історії та правознавства Шумського ліцею, провела для колег майстер –клас «Методи критичного мислення»