Відбулось засідання оргкомітету інтелектуально-розважального конкурсу «Правничі ігри»

Дата: 05.12.2019 13:04

05 грудня 2019 року відбулось засідання оргкомітету інтелектуально-розважального конкурсу «Правничі ігри», який проводитиметься серед загальноосвітніх навчальних закладів Шумської ОТГ в межах Всеукраїнського тижня права.

Завданнями конкурсу є:

- правове виховання дітей;

- виявлення інтелектуально розвиненої та талановитої молоді;

- визначення кращої команди серед загальноосвітніх навчальних закладів Шумської ОТГ.

Організатором конкурсу є інспектор ювенальної поліції Шумського ВП ГУ НП в Тернопільській області Сафанюк Мирослава Ростиславівна за підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради.

На засідання оргкомітету були запрошені керівники закладів освіти, Центру позашкільної роботи та їх заступники.

На засіданні обрано склад журі та обговорено інші організаційні питання проведення інтелектуальних змагань.