Заочна подорож "Відкрий сторінку моєї громади"

Дата: 12.05.2020 13:08

24 липня 2015 року створено Шумську об’єднану територіальну громаду шляхом об’єднання міста Шумськ та 35 сіл. П’ять років: багато це чи мало? Про це розкажете нам Ви та покажете, як змінилися ваші населені пункти, заклади освіти за п’ять років життя в громаді.

Якщо ви мешканець Шумщини, матимете можливість відчути гордість та відповідальність за громаду, частиною якої ви є, поділитися цією інформацією з друзями, або зробити особистий внесок і доповнити цей матеріал цікавою інформацією.

Запрошуємо всіх жителів громади, працівників закладів освіти, культури Шумської міської ради до заочної подорожі Шумською громадою «Відкрий сторінку моєї громади».

Умови участі:

- подорож триватиме з 15 травня 2020 року по 10 липня 2020 року відповідно до визначеного маршруту (карта додається);

- зупинки у населених пунктах будуть тривати 2-3 дні;

- допис повинен містити: коротку історичну довідку про населений пункт та фотографії з життя громади до та після об’єднання, показавши переваги та позитивні зміни, які відбулися за п’ять років;

- зібрані матеріали розмістити  в соціальній мережі Facebook до 10 липня 2020 року згідно вказаного маршруту  під хештегом  #5_років_громаді.