Відбувся семінар-практикум з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання

Дата: 17.05.2019 14:32

16 травня 2019 року на базі Шумського НВК відбувся  семінар-практикум  з питань організації та проведення  зовнішнього незалежного оцінювання «Організаційно-методичний супровід проведення ЗНО-2019». В процесі роботи підготовку та сертифікацію пройшли             21 старшиий інструктор, 21 інструктор та 5 чергових.

В ході проведення семінару методист центру моніторингу якості освіти Тернопільського ОКІППО Ольга Олійник надала вичерпну інформацію щодо діяльності старших інструкторів та інструкторів відповідно до вимог технологічної карти, дотримання режиму роботи пункту тестування, уникнення конфліктних ситуацій. Заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради Людмила Попова інформувала присутніх про шляхи вирішення нестандартних ситуацій, які можуть виникати у день тестування. Методист відділу освіти, молоді та спорту Шумської РДА Раїса Мрига прокоментувала особливості заповнення документації старшими інструкторами в аудиторіях.