Підтримали челендж «Україна колядує»

Дата: 09.01.2019 14:47

Сьогодні, 09 січня 2019 року Шумська міська рада та її виконавчі органи підтримали челендж «Україна колядує», розпочатий Тернопільською облдержадміністрацією та облрадою.

Міський голова Володимир Плетюк разом із працівниками виконавчого апарату Шумської міської ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту виконали колядку «Нова радість стала». До спільної коляди також приєдналися керівники закладів освіти та творчий колектив «Бревіс» Шумської школи мистецтв.

Звертаємося до  установ, закладів, служб Шумщини підтримати флешмоб #колядачелендж у ці святкові різдвяні дні, адже колядування це одна із найбільш добрих та світлих традицій українського народу, яка збереглися до наших часів.

Передаємо #колядачелендж райдержадміністрації, районій раді та Дедеркальській ОТГ.

Відео за посиланням: #колядачелендж

Христос Народився! Славімо Його!