Підсумки фестивалю-конкурсу  духовної пісні "Молитва за Україну"

Дата: 15.03.2018 14:47

З метою збереження, популяризації і розвитку українського вокально-хорового мистецтва, примноження культурних пісенних традицій християнської культури, естетичного та духовного розвитку молодого покоління, популяризації кращих зразків духовної пісні, виявлення та підтримки талановитих виконавців, підвищення їх художнього та виконавського рівня 15 березня 2018 року проведено  міський етап фестивалю-конкурсу  духовної пісні "Молитва за Україну", присвячений 130-й річниці з дня народження В.О.Барвінського  серед вокально-хорових колективів закладів освіти у двох номінаціях: "Хоровий спів" та "Вокальне мистецтво».

Переможцями конкурсу стали:

Номінація: «Хоровий спів»

І місце

- хоровий колектив «Сфорцандо» Шумського НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст – гімназія»  Керівник Гібула Руслана Василівна

ІІ місце

-хоровий колектив Шумського центру позашкільної роботи.     Керівник Климчук Іванна Вікторівна

-хоровий колектив Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Керівник: Ящук Іванна Іванівна

Номінація «Вокальне мистецтво»

І місце

- ансамбль Боложівської ЗОШ І-ІІ ст (керівник Климчук Іванна Вікторівна )

ІІ місце

• ансамбль  «Віночок» Бриківського НВК (керівник  Кушнірук Наталія Василівна);
  • ансамбль Бірківського НВК (керівник Омельчук Олена Миколаївна)

- ансамбль Андрушівського НВК (керівник Колеснік Наталія Миколаївна)

- ансамбль Рохманівської ЗОШ І-ІІст-філії Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник  Капінос Марія Іванівна)

- ансамбль «Оберіг» Обицького НВК (керівник Дмитрук Віктор Аніфатович)