Семінар вчителів української мови та літератури

Дата: 08.11.2019 14:52

08 листопада 2019 року на базі Шумського ЦПР відбувся практичний семінар для вчителів української мови та літератури на тему «Використання технології «кейс» на уроках словесності». Під  час семінару було висвітлено теоретичний та практичний аспекти даного питання. Досвідом роботи ділилися вчителі Андрушівського НВК Романюк О.Л. та Вознюк Л.В. Оксана Леонтіївна запропонувала колегам різні завдання за технологією «кейс», які вони виконували в групах. Цей метод базується на поясненні матеріалу у звязку з іншими сферами  життя, тому вчителі виконували різноманітні ситуативні завдання, брали участь у рольових іграх, досліджували, аналізували, переконували за допомогою слова. Адже ця технологія передбачає реалізацію на практиці одного з базових принципів рідної мови – комунікативну.

У ході семінару вчителі – філологи долучилися до написання ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Завершився семінар позакласним заходом, присвяченим Дню писемности й мови «Звучи, рідна мово!»  Свою сценічну майстерність продемонстрували учні Андрушівського НВК, які брали участь в інсценізації поеми «Катерина» Т.Шевченка та виконували пісні про мову. Зворушливо звучали слова з уст Лариси Василівни про мову, рідне слово.