Засідання  методичного об’єднання  практичних психологів та соціальних педагогів.

Дата: 04.09.2019 14:53

04 вересня на базі Шумського центру позашкільної роботи відбулося засідання  методичного об’єднання  практичних психологів та соціальних педагогів.

Макаровська В.Г., методист методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради підвела підсумки організації психологічного та соціально-педагогічного супроводу освітнього процесу у 2018/2019 н.р.. Психолог інклюзивно-ресурсного центру  Шевчук В.В. у формі ділової гри  проаналізувала завдання на 2019-2020 н.р. та ведення докумантації практичними  психологами та соціальними педагогами.

Сафанюк Мирослава Ростиславіна, інспектор ювенальної превенції Шумського ВП ГУНП в Тернопільській області, капітан поліції, підняла питання щодо  виявлення, реагування на випадки  булінгу та профілактики  навмисних самоушкоджень.