Методичне об’єднання учителів трудового навчання та технологій

Дата: 11.01.2019 14:54

Учителі трудового навчання та технологій загальноосвітніх навчальних закладів  зібрались на засідання методичного об’єднання на базі Шумського НВК 10 січня 2019 року.

Методист учителів трудового навчання та технологій Лотоцький Роман Георгійович підвів підсумки роботи у І семестрі 2018-2019 навчального року, зосередивши значну увагу на довідці про проведення моніторингу стану викладання, якості і рівня навчальних досягнень трудового навчання та технологій у ЗЗСО.

Зацікавив присутніх учитель трудового навчання Рохманівської ЗОШ I-II ст.  Дзерук В.А., який підготував та провів майстер-клас по виготовленню листівки технікою «Айріс-фолдінг».

Підсумки підведені, завдання поставлені – то ж із отриманим зарядом оптимізму впевнено крокуємо вперед!