ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради

Дата: 20.07.2018 15:04

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради  оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради.

Місцезнаходження ІРЦ: Тернопільска обл., м. Шумськ, вул. Українська, 45.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітнього кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

- стаж роботи за фахом не менше п’яти років.

Особи, які мають судимість за вчинення умисного злочину; позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку; в інших випадках, установлених законами, не можуть брати участь у конкурсі на зайняття вакантної посади керівника ІРЦ .

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- заповнену особову картку (типової форми П-2);

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (за наявності);

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками;

- копію трудової книжки;

- письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Копії документів подаються при пред’явленні оригіналів. У разі, якщо кандидат на посаду керівника перебуває у трудових відносинах з іншим підприємством дозволяється подавати копію трудової книжки, завіреної кадровою службою за місцем роботи без пред’явлення оригіналу.

Разом із зазначеними документами особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Документи подаються у відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради до 08 серпня 2018 року (включно) за адресою: м. Шумськ, вул.Українська, 59 (каб.400).

Конкурсна комісія визначає дату проведення конкурсу та повідомляє кандидатів про місце і час його проведення. Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Номер телефону для довідок та електронна адреса: 2-24-23, 2-21-17, shm.otg.osvita@ukr.net