Можливості вибору молодої людини

Дата: 13.10.2020 15:06

12 жовтня 2016 року в м. Шумськ відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг міської ради. А 13 жовтня 2020 року,   з нагоди 4 річниці, у ЦНАП завітали гості, які були причетні до його відкриття та розвитку. Воляник Галина, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА, та Давибіда Ярослав, начальник Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області. Саме вони привітали працівників центру із святом. Після чого вчителем географії та фінансової грамотності Ковальською Ліною Леонідівною  був проведений відкритий  урок - проект "Можливості вибору молодої людини".  В ході якого для учнів 8 класу Шумського НВК була проведена екскурсія приміщенням ЦНАПу під час якої директор закладу Мельничук Г.С. ознайомила школярів із  послугами які надає центр, розповіла про  процедуру подачі документів на отримання паспорта громадянина України, а Ліна Леонідівна розповіла восьмикласникам про  про професії, які їх могли б зацікавити.