A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Підсумки міського етапу виставки - конкурсу "Замість ялинки - зимовий букет"

Дата: 14.12.2021 15:07
Кількість переглядів: 32

      З метою виховання екологічної культури школярів, формування почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування, збереження та оздоровлення довкілля, відродження традицій та звичаїв українського народу 13 грудня 2021 року, на базі Шумського будинку культури, було проведено міський етап виставки - конкурсу "Замість ялинки - зимовий букет". На основі висновків та пропозицій журі було вирішено визнати переможцями:

у номінації «Новорічна композиція «Різдвяна казка»:

 

за зайняте І місце

- вихованців гуртка народної творчості Бриківського НВК (колективна  робота «Поспішає зима, поспішає, Підганяє мороз, холоди: Скоро, скоро з далекого краю Рік Новий завітає сюди…», керівник Мельник Т.М.);

 

за зайняте ІІ місце

- Швець Діану, ученицю 6 класу Малосадківської ЗОШ І-ІІ ступенів (робота «Заглядає в шибку казка сивими очима», керівник Коваль Л.П.);

- Нагиналюк Дарію, ученицю 8 класу Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (робота «Різдвяний ангел»);

- Лямена Іллю, учня 9 класу Тилявського НВК (робота «Новорічний передзвін», керівник

Лямен І.М.);

- Боценюк Марію, Мацюк Наталію, учнів 9 класу Васьковецької ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок (робота «Солодка красуня», керівник Омельчук О.М.);

- учнів 9 класу Угорського НВК (робота «Щедрівочка», керівник Тимощук Л.М.);

- Козака Дениса, Руденьку Дарію, учнів 6 класу Обицького НВК (робота «Жар-птиця – птах новорічних бажань», керівник Реднік Л.В.);

- учнів 9 класу Шумбарського НВК (робота «Різдвяна ніч», керівник Ковальчук І.В.);

 

за зайняте ІІІ місце

- Вінічук Олександру, ученицю 4 класу Обицького НВК (робота «Новорічні історії»);

- Фурманюк Анастасію, Герасимчук Софію, Вінічук Ірину, учнів 4 класу (робота «Солом’яний оберіг приносить щастя на весь вік», керівник Савчук Н.В.);

- Кравчук Вероніку, ученицю 1 класу Залісцівського НВК (робота «Серце зимового лісу»);

- Маняк Марту, ученицю 3 класу Суразького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (робота «Сніговик»);

- Грищук Аліну, ученицю 1 класу Великоіловицького НВК ( робота «І знову казка ожива», керівник Грищук О.І.);

- Деньчука Іллю, Деньчука Артема, учнів 3 класу Жолобківського НВК (робота «Чарівна красуня», керівник Трилевська С.П.);

- учнів 4 класу Андрушівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (робота «Диво різдвяної ночі», керівник Андрійчук С.М.);

- учнів 2, 4 класів Людвищенського НВК (робота «Зимова казка», керівник Кодьман О.П.);

- вихованців гуртка Шумського центру позашкільної роботи  «Народні ремесла» ( робота «А у нашої ялинки чубчик догори! Що це означає? Коронавірус нас не бери», керівник Дудар О.М.)

 

         у номінації  «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика»:

за зайняте І місце

- вихованців гуртків Шумського центру позашкільної роботи «Виготовлення сувенірів», «Тістопластика» (робота «Не бичок, не мишка, А тигрова кішка, Щастя в дім приносить, І їсти не просить…», керівники Бойко В.А., Палій Т.А.);

 

за зайняте ІІ місце

- Мельника Романа, учня 7 класу Боложівської ЗОШ І-ІІ ступенів (робота Лісовичок Моховичок», керівник Олексюк М.В.);

- Фурсевич Єлизавету, ученицю 8 класу Вілійського НВК ( робота «Новорічний водоспад», керівник Смусенко Т.Ф.);

- Лазареву Вікторію, ученицю 9 класу Биковецького НВК ( робота «Зимова фейєрія», керівник Троцюк Н.В.);

- Прокопчук Віталіну, ученицю 2 класу Васьковецької ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок ( робота «Світло світу», керівник Омельчук Л.Ф.);

 

за зайняте ІІІ місце

- учнів 7 класу Жолобківського НВК (робота «Ангел, що молиться», керівник Гарбуз О.В.);

- учнів 8-9 класів Стіжоцького НВК (робота «Лялька-берегиня», керівник Байдюк М.В.)

 

у номінації «Дідух – різдвяний дух»:

         Гран-Прі

- учнів 7 класу Андрушівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (робота «Дідух-різдвяний оберіг», керівник Головатюк Л.В.);

 

за зайняте І місце

- Гуменюк Аліну, ученицю 9 класу Цеценівського НВК (робота «Дідух-різдвяний дух», керівники: Гуменюк О.В., Омельчук Г.В.)

 

за зайняте ІІ місце

- учнів 8-9 класів Бірківського НВК ( робота «Різдвяний дух», керівники: Дудар Ю. А., Куса Н.І.);

- Нечипорук Ірину, Сорочук Вікторію, учениць 8  класу Васьковецької ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок (робота «Дід-різдвяник»,  керівник  Омельчук О.М.

- учнів 9 класу Рохманівської ЗОШ І-ІІ  ступенів (робота «Різдвяний дух», керівник Репецька О.Г.);

- Ящук Анастасію, ученицю 3 класу Шумського НВК (робота «Дух Різдва», керівник Ящук Н.В.);

- учнів 2, 4 класів Жолобківського НВК (робота «Дідух до хати-біда з хати», керівник

Остап’юк Ю.П.);

 

за зайняте ІІІ місце

- Поліщука Івана, учня1 класу Суразького ЗЗСО (робота «Чарівний дідух»);

- Кравчук Діану, ученицю 4 класу Залісцівського НВК (робота «Вечірня зіронька зійшла»);

- учнів 9 класу Тетильківського НВК (робота «Різдвяний дух-оберіг оселі», керівник

Стельмащук О.В.);

- учнів 4 класу Вілійського НВК (робота «В очікуванні дива», керівник Остап’юк М.С.);

- учнів 4 класу Кордишівського НВК (робота «Різдвяна зірка», керівник Федорук С.В.)


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень